👈 فروشگاه فایل 👉

مدارهای كنترل سیستم های کششی جریان مستقیم

ارتباط با ما

... دانلود ...

مدارهای كنترل سیستم های کششی جریان مستقیم

دانلود مقاله رشته الکترونیک با عنوان مدارهای كنترل سیستم های کششی جریان مستقیم

مشخصات فایل

تعداد صفحات

13

حجم

0/603 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

دانلود مقاله رشته الکترونیک

مدارهای كنترل سیستم های کششی جریان مستقیم

مقدمه:

تئوری روش کنترل یک ماشین کششی در حالت های مختلف موتوری و ژنراتوری بیان شد. باید توجه داشت که پیاده سازی این تئوری ها در عمل برحسب سطح تکنولژی و یا هزینه به مدارهای متنوعی می انجامد. چنانچه در این مقاله خواهید دید در ابتدا مدارهای کنترل بدلیل استفاده از کنتاکتهای الکترواستاتیکی دارای کنترل ناپیوسته و قا بلیتهای کم بودند و در نهایت با پیشرفت نیمه هادیها و مدارهای الکترونیکی عمل کنترل بصورت پیوسته و با قابلیتهای زیاد انجام می شود.

3-1) موتور جریان مستقیم تحریک سری  با كنترل مقاومتی 

 شكل (1-3) مدار كامل روش قدیمی كنترل موتور تحریك سری  كه در مترو بسیار  متداول بوده است را نشان می دهد. مطابق شکل فوق در هنگام راه اندازی موتور کلید K1 بسته و کلید K2  باز می شوند که مجموعه مقاومتهای سری R1  بطور کامل در مدار بوده و مجموعه مقاومتهای سری R1 بطور کامل در مدار بوده و مجموعه مقاومت‌های موازی R2 نیز بطور کامل خارج از مدار قرار گیرند.

کلمات کلیدی:

درایوهای تراکشن

سیستم های کششی

سیستم های کششی جریان مستقیم

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی صندوق های وقفی پرسشنامه سنجش وسوسه مصرف مواد پس از ترک پرسشنامه ساختار سازمانی استیفن پی رابینز ابعاد رسمیت و تمرکز پرسشنامه دستیابی به رضایت مشتری در خدمات شرکت و مشتری از طریق قابلیت توانمندسازی نام تجاری و مشتریان ارائه یک راه حل جدید برای حل معادله موازنه مواد و عملكرد مخازن با الگوریتم ژنتیک