👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوينت مميزي وضعيت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوينت مميزي وضعيت

پاورپوينت مميزي وضعيت در 18 اسلايد زيبا و قابل ويرايش با فرمت pptx

مشخصات فايل

تعداد صفحات

18

حجم

623/901 کيلوبايت

فرمت فايل اصلي

pptx

توضيحات کامل

پاورپوينت مميزي وضعيت در 18 اسلايد زيبا و قابل ويرايش با فرمت pptx

فهرست مطالب

مقدمه

بند 17-4 نظام مديريت کيفيت (ISO 9000)

دلايل انجام مميزي هاي دقيق و مستمر

جدول ارزيابي و مميزي بازار و محصول

جدول ارزيابي رقبا

تحليل ضعفجها – فرصتها – تهديدها و قوت ها در برنامه ريزي (WOTS-UP)

برگه پيشنهادها (پرسشنامه)

جدول جمع بندي در تحليل ضعف ها – قوت ها – تهديدها و فرصت ها

قسمتي از متن

مميزي وضعيت، تحليل داده هاي گذشته، حال و آينده در راستاي فرآيند برنامه ريزي استراتژيک مي باشد. چارچوب و يا الگوهاي مشخص براي روش تحليل داده ها در مقاطع زماني مختلف وجود ندارد بلکه هر سازمان به تناسب توان علمي خود بايستي نسبت به انجام اين مهم که تأثير اساسي و تعيين کننده در صلابت برنامه ريزي استراتژيک دارد اقدام نمايد.

يکي از رويه هاي معمول براي مميزي وضعيت سازمان، انتخاب بخش هاي مهم از قبيل توليد، بازاريابي و فروش، مالي، مديريت و ... و انجام مميزي بمنظور حصول اطمينان از مساعد بودن وضعيت هاي موجود است ولي اين رويه يک حکم مطلق نبوده و هر سازماني بايستي با توجه به شرايط خاص خود و مطابق با اقتضاء وضعيت و يا اولويت ها تحت مميزي قرار گيرد.

توجه: پاورپوينت تهيه شده بسيار کامل و قابل ويرايش بوده و در تهيه آن، کليه اصول و علائم نگارشي و چيدمان جمله بندي رعايت شده و به راحتي و به دلخواه مي توان قالب آن را تغيير داد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی حس چشایی پاورپوینت آزمون فرضیه (نسبت ، واریانس ، همبستگی)، درس روش های آماری پیشرفته گزارش کارآموزی حسابداری درامور مالی شرکت توزیع نیروی برق فصل دوم پایان نامه مدیریت دانش در کتابخانه مبانی نظری بررسی وضعیت اعتباری دریافت کنندگان تسهیلات و تصمیم گیری براساس آن برای پرداخت تسهیلات به مشتریان